1600A csatl. NS-NT, függőleges, kocs., 4P
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Cella-készülék csatlakozás | Linergy gyűjtősín |
| Szekrénycella mélysége | 400 mm: elülső |
| Magasság | 150 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező - szélesség 650 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P szekrény |
| Beépített készülék | Compact: kihúz NS1600 - vezérlés: közvetlen rotációs hajtás függőleges beszerelés |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | áramelosztási tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | csatlakozás kiegészítők |
| Nettó súly | 21.72 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Szabványok | IEC 61439-2, belső szekrény |
| Közbenső keresztmetszet | 80 x 10 mm |
| Le névleges üzemi áram | 1600 A |
| Szekrény/mező szélesség | 650 mm 800 mm PrismaSeT P mező Compact NS1600 kihúz kapcsoló függőleges 4P 1 hátsó csatlakozás Canalis-on 16 |
| Pólusok megnevezése | 4P |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szélesség | 550 mm |
| Mélység | 300 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×