120V, 50/60 Hz (8/Case)
| Meghúzási nyomaték | 1.86 lb.in |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -28.8-60 °C |
| Működtetőszerkezet | linear |
| Position indicator | green push stem with color markers |
| Actuator product series | MP-5200 |
| Actuator product range | Electronic Hydraulic |
| Analóg bemeneti tartomány | 6...9 V DC elkülönítetlen |
| Teljesítmény W-ban | 10 W |
| Actuator type | electric |
| Célzott ország | North America. |
| Teljesítményigény VA-ban | 18 VA AC |
| Termék vagy alkatrész típusa | működtető tengely |
| Leads and connections | appliance |
| Vezérlő típusa | kézi vezérlésre váltás, maximum 5 nyomógombbal |
| Conduit connection | 1/2" |
| Stroke auto calibration | false |
| Termék rendeltetési helye | dampers |
| Elektromos szigetelési osztály | class II. |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 125...250 V AC |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-60 °C |
| Motortípus | oil immersed motor |
| Lead length | 4 ft |
| Control signal | proportional/modulating |
| Relatív páratartalom | 5-95 % nem kondenzálódó |
| IP védettségi szint | IP10 |
| Switch function | No |
| Power loss return | húzórugó |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×