12 db öntapadó felirat tartó, H=24mm, W=180mm
| Magasság | 24 mm |
| Szekrény/mező leírás | szekrénymező kábelvezeték |
| Termékválaszték | PrismaSeT G |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P cubicle |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | jelölési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | címketartó |
| Nettó súly | 0.14 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Szerelési mód | ragasztó |
| Mennyiség készletenként | 12 darabos készlet |
| Tartozék | 1 átlátszó borítás |
| Szín | fehér (RAL 9001) |
| Szélesség | 180 mm |
| Termék kompatibilitása | KN |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×