A Schneider Electric LAD22 cikkszámú címkematrica lap 112 darab 8×12 mm-es méretű, öntapadós címkét tartalmaz, melyeket kontaktorok, relék, kismegszakítók vagy más vezérlőelemek azonosítására terveztek. A matricalap gyors és egyszerű feliratozást tesz lehetővé, megkönnyítve a szekrényekben való tájékozódást, a karbantartási folyamatokat, illetve a rendszer dokumentációjának áttekinthetőségét. A címkék tartós ragasztóval készülnek, és ellenállnak a hőnek, párának, illetve enyhe mechanikai behatásoknak. Kifejezetten hasznos kiegészítő ipari villamos szerelésekhez.
| Magasság | 12 mm |
| Termékválaszték | TeSys Deca control relay |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | jelölési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | 440 db-os lap üres jelmagyarázat |
| Nettó súly | 0.02 kg |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Kompatibilitási kód | LAD |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Szélesség | 8 mm |
| Termék kompatibilitása | LADN |
| Készülék rövid neve | LAD3 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×