100 mm-es alapkeret álló G kábelcsatlakozóhoz
| Magasság | 100 mm |
| Szekrény/mező leírás | álló kábelcsatorna - szélesség 300 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT G |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G szekrény |
| Felületkezelés | matt |
| Termék vagy alkatrész típusa | oszloptalp oldalpanel |
| Nettó súly | 1.44 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Szélesség | 300 mm |
| Mélység | 260 mm |
| Termék kompatibilitása | IP31 szekrény |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×