A Schneider Electric INS61201 a UNICA SYSTEM+ rugalmas taposócsatorna, ezüst színben. Ez a taposócsatorna praktikus megoldás a kábelezés védelmére és rendezésére ipari környezetekben és egyéb munkaterületeken. Az ezüst szín elegáns megjelenést biztosít, miközben a rugalmas kialakítás lehetővé teszi, hogy könnyen illeszkedjen a különböző elrendezésekhez és igényekhez. Az INS61201 biztosítja a kábelek védelmét a külső hatásokkal szemben, miközben segít fenntartani a tiszta és rendezett környezetet. A rugalmas anyag könnyen telepíthető és hosszú távú védelmet biztosít, miközben biztosítja a kábelek védelmét a mindennapi használat során.
| Magasság | 24 mm |
| Színárnyalat | ezüst |
| Kábelbemenet | 2 2 bement |
| Termék vagy alkatrész típusa | padló betáplálás |
| Termékcsalád | Unica |
| Anyag | műanyag |
| Legnagyobb terhelés | 120 kg |
| Mennyiség készletenként | 1 |
| Szélesség | 90 mm |
| Hosszúság | 700-1000 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×