A Schneider Electric INS52156 a UNICA SYSTEM+ linóleum fedlap, 8 modulos padlódobozokhoz, antracit színben. Ez a linóleum fedlap ideális megoldás a padlódobozok esztétikus elrejtésére, miközben biztosítja a megfelelő védelmet és tartósságot. Az antracit szín elegáns és modern megjelenést kölcsönöz a padlódobozoknak, miközben tökéletesen illeszkedik a legtöbb ipari és irodai környezethez. A linóleum anyag erős és könnyen karbantartható, biztosítva, hogy a padlódobozok hosszú távon megőrizzék a rendezettségüket és esztétikai megjelenésüket. Az INS52156 ideális választás, ha esztétikai és funkcionalitási szempontok egyaránt fontosak.
| Magasság | 6 mm |
| Kábel installációs rendszer | floor outlet box |
| Termékválaszték | Unica System+ |
| Színárnyalat | szürke |
| Rögzítési mód | self-adhesive tape |
| Padlódoboz alakja | téglalap alakú |
| Termék vagy alkatrész típusa | Fedő betáplálás |
| Termékcsalád | Unica |
| Padló jellege | álpadló |
| Szerelési mód | süllyesztett szerelés |
| Anyag | kis sűrűségű polietilén |
| Mennyiség készletenként | 1 |
| Szélesség | 124 mm |
| Mélység | 165 mm |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | Box PC |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×