A Schneider Electric INS52162 a UNICA SYSTEM+ gumis kivezető, 8-16 modulos padlódobozokhoz, antracit színben (2 db). Ez a gumis kivezető ideális megoldás a kábelek hatékony és biztonságos elvezetésére a padlódobozokból. Az antracit szín elegáns és diszkrét, jól illeszkedve a különböző környezetekhez, míg a gumis anyag biztosítja, hogy a kábelek ne sérüljenek és stabilan maradjanak a helyükön. A csomag 2 db gumis kivezetőt tartalmaz, így ideális a nagyobb alkalmazásokhoz, ahol több kivezetésre van szükség. Az INS52162 könnyen telepíthető és tartós megoldást nyújt a kábelezés kezelésére, megőrizve a környezet tisztaságát és rendezettségét.
| Magasság | 10 mm |
| Kábel installációs rendszer | floor outlet box |
| Termékválaszték | Unica System+ |
| Színárnyalat | antracit |
| Rögzítési mód | Karmokkal |
| Padlódoboz alakja | téglalap alakú |
| Termék vagy alkatrész típusa | tápkábel |
| Termékcsalád | Unica |
| Padló jellege | álpadló |
| Szerelési mód | felszíni szerelésű |
| Anyag | SBS (styrene butadiene styrene) |
| Mennyiség készletenként | 1 |
| Szélesség | 95 mm |
| Mélység | 32 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×