A Schneider Electric INS52161 a UNICA SYSTEM+ fémlap, 24 modulos padlódobozok fedlapjához, rozsdamentes acél kivitelben. Ez a fémlap a padlódobozok esztétikus védelmét biztosítja, miközben tartós és megbízható megoldást kínál. A rozsdamentes acél anyag hosszú élettartamot garantál, ellenáll a mechanikai hatásoknak és a külső környezeti tényezőknek. Az INS52161 ideális választás ipari és irodai környezetekhez, ahol a padlódobozok védelme mellett a modern megjelenés is kulcsfontosságú. A fémlap könnyen karbantartható, és biztosítja a padlódobozok stabilitását és biztonságos használatát.
| Magasság | 6 mm |
| Kábel installációs rendszer | floor outlet box |
| Termékválaszték | Unica System+ |
| Rögzítési mód | self-adhesive tape |
| Padlódoboz alakja | téglalap alakú |
| Termék vagy alkatrész típusa | Fedő betáplálás |
| Termékcsalád | Unica |
| Padló jellege | álpadló |
| Szerelési mód | süllyesztett szerelés |
| Anyag | rozsdamentes acél |
| Mennyiség készletenként | 1 |
| Szélesség | 147 mm |
| Mélység | 314 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×