A Schneider Electric INS44031 a UNICA SYSTEM+ áttetsző csapfedél, asztali egységekhez, IP42 védettséggel. Ez a csapfedél ideális választás olyan asztali egységekhez, amelyek tartós és megbízható védelmet igényelnek por és fröccsenő víz ellen. Az IP42 védettségi osztály biztosítja, hogy a csapfedél ellenáll a fröccsenő víznek és a por behatolásának, miközben a modern és áttetsző dizájn elegáns megjelenést biztosít. A csapfedél könnyen telepíthető, és tökéletes választás ipari környezetekhez, ahol a biztonság és a funkcionalitás egyaránt fontos.
| Magasság | 85 mm |
| Termékválaszték | Unica System+ |
| Termék vagy alkatrész típusa | fedél |
| Színárnyalat | átlátszó |
| Szervizdoboz típusa | desk |
| Anyag | PC (polycarbonate) |
| Méret | XS |
| Termékcsalád | Unica |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| Környezeti jellemző | porálló |
| Szélesség | 85 mm |
| Mélység | 7 mm |
| IP védettségi fok | IP43 |
| Fő színárnyalat | átlátszó |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×