OVA DiCube vonalvezérlő
| Áramfelvétel | 86 mA maximális áramerősség |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 220...240 V AC 50...60 Hz |
| Magasság | 92 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | 0-50 °C |
| Kimeneti feszültség | 16 V 5...235 mA esetén terhelés |
| Szabványok | EN 62041 |
| Készülék felszerelése | DIN rail |
| Termékcsalád kompatibilitása | Exiway Exiway Easyled 0–10 V vezérlőegység |
| Termék vagy alkatrész típusa | line controller module |
| Termék neve | Exiway Dicube Line Controller |
| Nettó súly | 0.171 kg |
| Termékcsalád | Exiway Dicube |
| Elektromos szigetelési osztály | II. osztály |
| Kommunikációs port protokoll | DALI |
| Helyi jelzés | LED piros, vizuális esetén hiba |
| Készülékek száma | 64 per line |
| Vezérelt betáplálások száma | 2 |
| Szélesség | 72 mm |
| Mélység | 63 mm |
| Funkció | címezhető |
| IP védettségi fok | IP20 |
| Fő színárnyalat | fehér |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×