OVA DiCube szenzor VLDP-es okostelefonos adatkiolvasáshoz
| Termékcsalád kompatibilitása | Exiway Exiway Dicube |
| Termék vagy alkatrész típusa | érzékelő |
| Termék neve | Exiway Easyled |
| Mélység | 35 mm |
| Termékcsalád | Exiway Dicube |
| Csatlakozó típusa | 1 port(ok) 3.5 mm jack csatlakozó |
| Vezérlés típusa | szabvány |
| Készülékek száma | 1 |
| Magasság | 60 mm |
| Szélesség | 20 mm |
| Készülék összetétele | külön tömítés |
| Készülék alkalmazás | világításvezérlés |
| Készülék rövid neve | Exiway Smart Control |
| Fő színárnyalat | fekete |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×