A Schneider Electric ISM20857 az OPTILINE taposócsatorna, eloxált alumínium anyagból. Ez a taposócsatorna kiváló megoldás azok számára, akik a kábelezési rendszereket védelmezni szeretnék a mechanikai hatásokkal szemben, miközben prémium megjelenést biztosítanak. Az eloxált alumínium biztosítja a hosszú távú védelmet a korrózióval és más külső hatásokkal szemben, miközben tartós és megbízható működést garantál. A taposócsatorna ideális választás ipari környezetekhez, ahol a kábelezési rendszerek nagy mechanikai igénybevételnek vannak kitéve, és fontos a kábelezés védelme a mindennapi használat során. Az INS20857 taposócsatorna egyszerűen telepíthető és hosszú élettartamot biztosít.
| Magasság | 75 mm |
| Kábel installációs rendszer | szervizkapocs |
| Termékválaszték | OptiLine 70 |
| Színárnyalat | semleges |
| Szabványok | SS 424 10 32 : 1989:1989 |
| Rögzítési mód | szabadon álló |
| Termék vagy alkatrész típusa | padló betáplálás |
| Hosszúság | 18 mm |
| Készülék bemutatása | takaróelemmel |
| Anyag | alumínium Természetes eloxált |
| Mennyiség készletenként | 8 darab |
| Szélesség | 2000 mm |
| Piaci szegmens | lakossági |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×