A Schneider Electric ISM20817 az OPTILINE műanyag taposócsatorna, szürke színben. Ez a taposócsatorna ideális választás ipari és egyéb környezetekhez, ahol a kábelezési rendszerek védelmét biztosítani kell az emberi mozgás vagy gépjárművek által okozott mechanikai hatások ellen. A szürke szín semleges és diszkrét megjelenést ad, miközben könnyen illeszkedik a különböző környezetekhez. A műanyag anyag rendkívül tartós és ellenálló, így hosszú távú védelmet biztosít a kábelezési rendszerek számára. Az INS20817 taposócsatorna tökéletes megoldás a kábelek védelmére olyan helyeken, ahol magas mechanikai igénybevételnek vannak kitéve.
| Magasság | 18 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| Pólus/oszlop felületi kiképzés | eloxált |
| Kábel installációs rendszer | pólus |
| Termékválaszték | OptiLine 70 |
| Színárnyalat | szürke (RAL 7032) |
| Oszlop típusa | egy oldalas |
| Szabványok | EN 50085-1: 2005:2005 |
| Rögzítési mód | csavarokkal |
| Termék vagy alkatrész típusa | padló betáplálás |
| Hosszúság | 2000 mm |
| Pólus rögzítési mód | feszítve szerelt |
| Anyag | PVC (polivinil-klorid) |
| Mennyiség készletenként | 28 m |
| Pólus típusa | egy oldalas |
| Szélesség | 75 mm |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| IP védettségi fok | IP30 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×