A Schneider Electric ISM10506P az OPTILINE 45 takaróelem +2 toldó, 185x55 mm-es méretben, műanyag kivitelben, polárfehér színben. Ez a takaróelem és toldó lehetővé teszi az OPTILINE 45 kábelcsatornák bővítését és esztétikus lezárását. A 185x55 mm-es méret biztosítja a tökéletes illeszkedést, míg a polárfehér szín modern és tiszta megjelenést ad a kábelezési rendszernek. A műanyag anyag tartós, könnyen telepíthető és ellenáll a külső hatásoknak, miközben biztosítja, hogy a kábelezés biztonságosan és esztétikusan bővíthető legyen. Az INS10506P ideális választás azok számára, akik megbízható és esztétikus megoldást keresnek a kábelezési rendszerek bővítésére.
| Magasság | 190 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| Kábel installációs rendszer | csatornázás |
| Termékválaszték | OptiLine 50 |
| Színárnyalat | polárfehér (RAL 9003) |
| Szabványok | 73/23/EWG |
| Rögzítési mód | furatokba csatlakoztatható |
| IK védettségi fok | IK07 |
| Termék vagy alkatrész típusa | csatlakozásfedő elem homloklaphoz |
| Csővezeték anyag | műanyag |
| Csatormázási méret | 185 x 55 mm |
| Hosszúság | 100 mm |
| Anyag | PC/ABS |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szélesség | 57 mm |
| IP védettségi fok | IP40 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×