A Schneider Electric ISM10310P az OPTILINE 45 takaróelem +2 toldó, 140x55 mm-es méretben, műanyag kivitelben, polárfehér színben. Ez a takaróelem és toldóelem ideális megoldás az OPTILINE 45 kábelcsatornák rendszerének rugalmas bővítésére és esztétikus lezárására. A 140x55 mm-es méret biztosítja a pontos illeszkedést, míg a polárfehér szín tiszta, elegáns megjelenést ad a kábelezési rendszernek. A műanyag anyag tartós és könnyen telepíthető, miközben megőrzi a kábelezési rendszer rendezett és biztonságos elvezetését. Az INS10310P ideális választás azok számára, akik megbízható, hosszú távú és esztétikus megoldást keresnek a kábelezés bővítésére.
| Magasság | 140 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| Kábel installációs rendszer | csatornázás |
| Termékválaszték | OptiLine 50 |
| Színárnyalat | polárfehér (RAL 9003) |
| Szabványok | 73/23/EWG |
| Rögzítési mód | csavarokkal |
| IK védettségi fok | IK07 |
| Termék vagy alkatrész típusa | Telepítési csatorna |
| Csővezeték anyag | műanyag |
| Csatormázási méret | 140 x 55 mm |
| Hosszúság | 3000 mm |
| Rekeszfelosztás | 2 rekesz |
| Előlap nyitó oldal | 45 mm |
| Anyag | PVC (polivinil-klorid) |
| Mennyiség készletenként | 12 m |
| Szélesség | 55 mm |
| IP védettségi fok | IP40 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×