A Schneider Electric ISM20821 az OPTILINE 45 padlórögzítő, kétoldalas energiaoszlophoz, szürke színben. Ez a padlórögzítő ideális választás azok számára, akik nagyobb kábelezési igényeket szeretnének kielégíteni, miközben biztosítják a kábelek biztonságos és stabil elhelyezését a padlón. A kétoldalas kialakítás lehetővé teszi a kábelezés egyszerű és hatékony elvezetését mindkét oldalon. A szürke szín modern és semleges megjelenést ad a rendszernek, miközben könnyen illeszkedik bármilyen ipari vagy irodai környezethez. Az INS20821 padlórögzítő ideális megoldás ipari környezetekhez, ahol a megbízhatóság és a tartósság egyaránt fontos.
| Magasság | 38 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| Pólus/oszlop felületi kiképzés | porfúvott |
| Kábel installációs rendszer | pólus |
| Termékválaszték | OptiLine 70 |
| Színárnyalat | szürke (RAL 9010) |
| Oszlop típusa | kétoldalas |
| Szabványok | EN 50085-1: 2005:2005 |
| Rögzítési mód | csavarokkal |
| Termék vagy alkatrész típusa | padlórögzítő keret |
| Hosszúság | 156 mm |
| Pólus rögzítési mód | feszítve szerelt |
| Anyag | alumínium porszórt |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Pólus típusa | kétoldalas |
| Szélesség | 125 mm |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| IP védettségi fok | IP30 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×