A Schneider Electric ISM20820 az OPTILINE 45 padlórögzítő, egyoldalas energiaoszlophoz, szürke színben. Ez a padlórögzítő ideális választás azok számára, akik stabil és megbízható megoldást keresnek az OPTILINE energiaoszlopok biztonságos rögzítésére. Az egyoldalas kialakítás lehetővé teszi a kábelek hatékony elvezetését és a kábelezési rendszer biztonságos rögzítését a padlón. A szürke szín semleges és diszkrét megjelenést biztosít, miközben könnyen illeszkedik a különböző környezetekhez. Az INS20820 padlórögzítő hosszú távú megbízhatóságot és könnyű telepítést kínál, így ideális választás ipari és irodai alkalmazásokhoz.
| Magasság | 38 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| Pólus/oszlop felületi kiképzés | eloxált |
| Kábel installációs rendszer | oszlop |
| Termékválaszték | OptiLine 50 |
| Színárnyalat | szürke (RAL 9010) |
| Oszlop típusa | egy oldalas |
| Szabványok | EN 50085-1: 2005:2005 |
| Rögzítési mód | csavarokkal |
| Termék vagy alkatrész típusa | padlórögzítő keret |
| Hosszúság | 102 mm |
| Pólus rögzítési mód | feszítve szerelt |
| Anyag | alumínium porszórt |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Pólus típusa | egy oldalas |
| Szélesség | 125 mm |
| Piaci szegmens | lakossági |
| IP védettségi fok | IP30 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×