A Schneider Electric ISM10957 az OPTILINE 45 moduláris készülék adapter, alumínium kivitelben. Ez az adapter lehetővé teszi az OPTILINE 45 rendszerek gyors és egyszerű integrálását különböző moduláris készülékekkel. Az alumínium anyag nemcsak kiváló mechanikai védelmet biztosít, hanem elegáns, prémium megjelenést is ad a rendszernek. A moduláris készülék adapter segít a különböző komponensek egyszerű és hatékony összekapcsolásában, miközben biztosítja a rendszer megbízhatóságát és tartósságát. Az INS10957 ideális választás azok számára, akik szeretnék bővíteni vagy személyre szabni kábelezési rendszereiket anélkül, hogy kompromisszumot kellene kötniük a minőségben és esztétikai megjelenésben.
| Magasság | 90 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| Pólus/oszlop felületi kiképzés | eloxált |
| Kábel installációs rendszer | oszlop |
| Termékválaszték | OptiLine 50 |
| Színárnyalat | fémes alumínium |
| Termékkompatibilitás | Altistart szerelvény |
| Oszlop típusa | kétoldalas |
| Szabványok | 73/23/EWG |
| Termék vagy alkatrész típusa | adapterek összekötősín rendszerekhez |
| Csővezeték anyag | alumínium |
| Csatormázási méret | 185 x 55 mm |
| Szervizdoboz típusa | szervizdoboz készlet |
| Hosszúság | 45 mm |
| Készülék bemutatása | üres |
| Pólus rögzítési mód | szabadonálló |
| Anyag | PC + ASA |
| Modulok száma | 2 modul |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Pólus típusa | egy oldalas |
| Szélesség | 72 mm |
| Piaci szegmens | lakossági |
| IP védettségi fok | IP30 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×