A Schneider Electric ISM20212 az OPTILINE 45 minioszlop, 6 modul kapacitással, kétoldalas kivitelben, eloxált alumínium anyagból. Ez a kétoldalas minioszlop lehetővé teszi a kábelek rugalmas elhelyezését mindkét oldalon, miközben biztosítja a stabil és megbízható kábelezést. Az eloxált alumínium anyag rendkívül tartós, ellenáll a külső hatásoknak és prémium megjelenést biztosít a kábelezési rendszer számára. A 6 modul kapacitás ideális kisebb rendszerekhez, ahol kétoldalas elrendezés szükséges. Az INS20212 minioszlop ideális választás azoknak, akik könnyen telepíthető, tartós és esztétikus megoldást keresnek a kábelezési igényeikhez.
| Magasság | 430 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| Pólus/oszlop felületi kiképzés | eloxált |
| Kábel installációs rendszer | oszlop |
| Termékválaszték | OptiLine 50 |
| Színárnyalat | semleges |
| Oszlop típusa | kétoldalas |
| Szabványok | 73/23/EWG |
| Rögzítési mód | rácsavarozás |
| Termék vagy alkatrész típusa | oszloprögzítő eszköz |
| Előlap nyitó oldal | 45 mm |
| Anyag | alumínium anódos |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szélesség | 116 mm |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| IP védettségi fok | IP30 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×