A Schneider Electric ISM10402P az OPTILINE 45 külső könyök, 165x55 mm-es méretben, műanyag kivitelben, polárfehér színben. Ez a külső könyök ideális megoldás az OPTILINE 45 kábelcsatornák rendszerében történő külső irányváltások egyszerű és biztonságos kialakításához. A 165x55 mm-es méret biztosítja a pontos illeszkedést a csatornához, miközben lehetővé teszi a kábelek rugalmas irányítását. A polárfehér szín esztétikus és modern megjelenést biztosít, amely könnyen illeszkedik bármilyen ipari vagy irodai környezethez. A műanyag anyag biztosítja a tartós védelmet, miközben könnyen telepíthető és ellenáll a külső mechanikai hatásoknak. Az INS10402P külső könyök ideális választás a kábelezés rugalmas irányításához.
| Magasság | 174 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| Kábel installációs rendszer | csatornázás |
| Termékválaszték | OptiLine 50 |
| Színárnyalat | polárfehér (RAL 9003) |
| Szabványok | 73/23/EWG |
| Rögzítési mód | furatokba csatlakoztatható |
| IK védettségi fok | IK07 |
| Termék vagy alkatrész típusa | külső sarok |
| Csővezeték anyag | műanyag |
| Csatormázási méret | 165 x 55 mm |
| Hosszúság | 105 mm |
| Anyag | PC/ABS |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szélesség | 105 mm |
| IP védettségi fok | IP40 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×