A Schneider Electric ISM10352 az OPTILINE 45 külső könyök, 140x55 mm-es méretben, alumínium kivitelben. Ez a külső könyök lehetővé teszi az OPTILINE 45 kábelcsatornák rendszerében történő külső irányváltások egyszerű és biztonságos kialakítását. A 140x55 mm-es méret ideálisan illeszkedik a csatornához, míg az alumínium anyag biztosítja a kábelezés tartós védelmét. Az alumínium anyag erősebb mechanikai védelmet biztosít, míg az esztétikus megjelenés jól illeszkedik a modern ipari környezetekhez. Az INS10352 külső könyök ideális választás azok számára, akik magas szintű mechanikai védelmet és biztonságos kábelezést keresnek.
| Magasság | 149 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| Kábel installációs rendszer | csatornázás |
| Termékválaszték | OptiLine 50 |
| Színárnyalat | fémes alumínium |
| Szabványok | 73/23/EWG |
| Rögzítési mód | furatokba csatlakoztatható |
| IK védettségi fok | IK07 |
| Termék vagy alkatrész típusa | külső sarok |
| Csővezeték anyag | alumínium |
| Csatormázási méret | 140 x 55 mm |
| Hosszúság | 105 mm |
| Anyag | PC/ABS festett |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szélesség | 105 mm |
| Piaci szegmens | lakossági |
| IP védettségi fok | IP30 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×