A Schneider Electric ISM10353 az OPTILINE 45 kanyarelem 90°, 140x55 mm-es méretben, alumínium kivitelben. Ez a kanyarelem ideális megoldás az OPTILINE 45 kábelcsatornák rendszerében történő 90°-os irányváltások és kanyarok kialakításához. Az alumínium anyag rendkívül tartós és ellenálló, miközben elegáns, modern megjelenést biztosít. A 140x55 mm-es méret biztosítja a pontos illeszkedést a csatornához, míg a kiváló minőségű alumínium anyag hosszú távú védelmet biztosít a kábelezés számára. Az INS10353 kanyarelem tökéletes választás azok számára, akik megbízható és esztétikus megoldást keresnek a kábelezési rendszerek irányváltásaihoz.
| Magasság | 167 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| Kábel installációs rendszer | csatornázás |
| Termékválaszték | OptiLine 50 |
| Színárnyalat | fémes alumínium |
| Szabványok | 73/23/EWG |
| Rögzítési mód | csavarral rögzített |
| IK védettségi fok | IK07 |
| Termék vagy alkatrész típusa | 90°-os ív |
| Csővezeték anyag | alumínium |
| Csatormázási méret | 140 x 55 mm |
| Hosszúság | 167 mm |
| Anyag | PC/ABS festett |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szélesség | 57 mm |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| IP védettségi fok | IP30 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×