A Schneider Electric ISM10200P az OPTILINE 45 kábelcsatorna fedéllel, 95x55 mm-es méretben, műanyag kivitelben, polárfehér színben. Ez a kábelcsatorna fedél ideális megoldás a nagyobb kábelezési igényekhez, miközben biztosítja a kábelek biztonságos és esztétikus elvezetését. A 95x55 mm-es méret és a polárfehér szín modern, tiszta megjelenést biztosít, amely jól illeszkedik ipari és irodai környezetekhez. A műanyag anyag könnyű, mégis tartós, és ellenáll a külső hatásoknak, miközben biztosítja a kábelezés védelmét és stabilitását. Az INS10200P ideális választás azoknak, akik nagyobb kábelezési rendszerekhez keresnek megbízható, esztétikus és könnyen telepíthető fedőt.
| Magasság | 95 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| Kábel installációs rendszer | csatornázás |
| Termékválaszték | OptiLine 50 |
| Színárnyalat | polárfehér (RAL 9003) |
| Szabványok | 73/23/EWG |
| Rögzítési mód | csavarokkal |
| IK védettségi fok | IK07 |
| Termék vagy alkatrész típusa | Telepítési csatorna |
| Csővezeték anyag | műanyag |
| Csatormázási méret | 95 x 55 mm |
| Hosszúság | 2000 mm |
| Rekeszfelosztás | 1 rekesz |
| Szerelési hely | belső |
| Előlap nyitó oldal | 45 mm |
| Anyag | PVC (polivinil-klorid) |
| Mennyiség készletenként | 12 m |
| Szélesség | 55 mm |
| IP védettségi fok | IP40 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×