A Schneider Electric ISM20131P az OPTILINE 45 energiaoszlop, szabadon álló, egyoldalas kivitelben, 2.15 m-es magassággal, polárfehér színben. Ez az energiaoszlop ideális választás a kisebb kábelezési igényekhez, lehetővé téve a kábelezés biztonságos és esztétikus elvezetését. A 2.15 méteres magasság elegendő helyet biztosít a kábelezés számára, miközben a polárfehér szín tiszta és modern megjelenést ad. A műanyag anyag tartós és könnyen telepíthető, miközben biztosítja a kábelek védelmét a külső hatásokkal szemben. Az INS20131P energiaoszlop ideális választás ipari és irodai környezetekhez, ahol a megbízhatóság és esztétikai megjelenés egyaránt fontos.
| Magasság | 2150-2150 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| Pólus/oszlop felületi kiképzés | porfúvott |
| Kábel installációs rendszer | pólus |
| Termékválaszték | OptiLine 50 |
| Színárnyalat | polárfehér (RAL 9003) |
| Szabványok | 73/23/EWG |
| Termék vagy alkatrész típusa | oszlopra szerelésre szolgáló készlet |
| Termék neve | OptiLine 45 |
| Termékcsalád | OptiLine |
| Előlap nyitó oldal | 45 mm |
| Pólus rögzítési mód | szabadonálló |
| Anyag | alumínium porszórt |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Pólus típusa | egy oldalas |
| Szélesség | 68 mm |
| Mélység | 89 mm |
| CMS tel term kieg infó | hajlékony védőcső 2000 mm |
| IP védettségi fok | IP30 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×