MUREVA Styl Membrános bevezető szett, kábelekhez (10 db), antracitszürke
| Magasság | 8 mm |
| Vezetékek száma | 3 |
| Termékválaszték | Mureva Styl |
| Termékcsalád kompatibilitása | Mureva Styl |
| A használat feltétele | beltéri/kültéri |
| IK védettségi fok | IK08 |
| Termék vagy alkatrész típusa | kábelbevezető |
| Hosszúság | 49 mm |
| Anyag | PPA (poliftalamid) |
| Termékcsalád | Mureva Styl |
| Vegyi anyagokkal szembeni ellenállás | resistant to alcohol (70 %) |
| Minőségi címkék | NF |
| Kábelbemenet | könnyű szelep hozzáférés |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Szélesség | 42 mm |
| IP védettségi fok | IP55 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×