MUREVA Styl Kábelkivezető, antracitszürke
| Magasság | 45 mm |
| Termékválaszték | Mureva Styl |
| Készülék felszerelése | falon kívül |
| Termékcsalád kompatibilitása | Mureva Styl |
| A használat feltétele | beltéri/kültéri |
| IK védettségi fok | IK08 |
| Termék vagy alkatrész típusa | kábelkivezető |
| Hosszúság | 71 mm |
| Anyag | SEBS (styrene ethylene butylene styrene) |
| Termékcsalád | Mureva Styl |
| Vegyi anyagokkal szembeni ellenállás | resistant to alcohol (70 %) |
| Minőségi címkék | CE |
| Modulok száma | 1 modul |
| Kábelbemenet | könnyű szelep hozzáférés |
| Szélesség | 71 mm |
| IP védettségi fok | IP55 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×