MUREVA Styl Billentyű, jelzőfényes cimketartóval, polárfehér
| Magasság | 70 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -5-40 °C |
| Működtetőszerkezet | billentyű |
| Termékválaszték | Mureva Styl |
| Szabványok | EN 60669-1:1999+A1+A2 |
| Készülék felszerelése | falon kívül |
| A használat feltétele | beltéri/kültéri |
| IK védettségi fok | IK08 |
| Termék vagy alkatrész típusa | billentyű |
| Színárnyalat | fehér (RAL 9003) |
| Anyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Tűzkésleltetés | önkioltó 650 °C megfelel IEC 60695-2-1 |
| Termékcsalád | Mureva Styl |
| Vegyi anyagokkal szembeni ellenállás | resistant to alcohol (70 %) |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -25-55 °C |
| Minőségi címkék | NF |
| Szélesség | 70 mm |
| Billentyűk száma | 1 |
| Mélység | 14 mm |
| IP védettségi fok | IP55 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×