8740003000 – Schneider Electric Mozgató LF24 4 Nm. A Schneider Electric LF24 mozgató egy 24V AC/DC tápellátású egység, amely 4 Nm nyomatékú forgatási teljesítményt biztosít. Kifejezetten levegőztető és szabályzó szelepek vezérlésére tervezték, ideális HVAC rendszerekben és épületgépészeti alkalmazásokban. Kompakt mérete és megbízható működése miatt egyszerűen telepíthető, és precíz szabályozást biztosít hosszú távon
| Rotational range adjustment | 37...100° |
| Meghúzási nyomaték | 35 lb.in |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -30-50 °C |
| Működtetőszerkezet | forgó |
| Position indicator | Stroke indicator on bracket |
| Actuator product series | LF |
| Spring return timing | 20 s |
| Actuator rotation | 95 ° |
| Teljesítmény W-ban | 5 W |
| Actuator type | electric |
| Célzott ország | Europe |
| Transzformátor névleges teljesítmény VA-ben | 7 VA |
| Termék vagy alkatrész típusa | működtető tengely |
| Vezérlő típusa | kézi vezérlésre váltás, maximum 5 nyomógombbal |
| Stroke running time noload retract | 40 s |
| Stroke auto calibration | false |
| Termék rendeltetési helye | dampers |
| Elektromos szigetelési osztály | kettős szigetelés |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 24 V automatikus kalibráció |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-80 °C |
| Lead length | 1 m |
| Control signal | 2-position (on/off) |
| Relatív páratartalom | 0-95 % RH, non-condensing |
| IP védettségi szint | IP54 |
| Stroke running time | 150 s |
| Tartási fogyasztás W | 2.5-2.5 W |
| Tartási áramfogyasztás VA-ban | 7-7 VA AC |
| Stroke running time noload extend | 40 s |
| Actuator model | LF24 |
| Power loss return | húzórugó |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×