Schneider Electric AEP-LL01-S1000 – A MOBIYA Lite kézi LED lámpa, amely 110 lumen fényáramot biztosít, és IP54-es védettséggel rendelkezik, így ellenáll a pornak és a fröccsenő víznek. Kompakt és ergonomikus kialakítása kényelmes fogást biztosít, így ideális választás szervizelési, karbantartási és vészhelyzeti alkalmazásokhoz. Erős LED-technológiájának köszönhetően nagy fényerőt biztosít alacsony energiafogyasztás mellett, hosszú üzemidővel. Strapabíró háza biztosítja a megbízható működést különböző ipari és kültéri környezetekben.
| Terméktanúsítványok | CE |
| Fényáram | 110 lm |
| Termékválaszték | Mobiya Lite |
| Integrált csatlakozási típus | USB csatlakozó 5 V DC |
| Biztonsági funkció | SOS (biztonságos üzemleállítás) |
| Tartozék | charging cable |
| Termék vagy alkatrész típusa | portable solar lighting system |
| Akkumulátor kapacitás | 1.6 AH -3.2 V, nem újratölthető lítium |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | battery charging: 5 V DC |
| IP védettségi fok | IP54 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×