Schneider Electric AEP-LF01-S1000 – A MOBIYA Front LED-es fejlámpa, amely 60 lumen fényerővel rendelkezik, és IP54 védettséggel biztosítja a por és fröccsenő víz elleni védelmet. Kompakt és könnyű kialakítása révén kényelmes viseletet biztosít hosszabb ideig tartó használat esetén is. Ideális kültéri és ipari alkalmazásokhoz, valamint szerviz- és karbantartási munkákhoz, ahol a kézhasználat szabadsága elengedhetetlen. Az állítható pánt és a dönthető lámpafej lehetővé teszi a fény irányának precíz beállítását. Energiatakarékos LED-technológiája hosszú üzemidőt biztosít, így megbízható fényforrás nehéz munkakörülmények között is.
| Terméktanúsítványok | CE |
| Fényáram | 60 lm |
| Termékválaszték | Mobiya Front |
| Integrált csatlakozási típus | USB csatlakozó 5 V DC |
| Biztonsági funkció | SOS (biztonságos üzemleállítás) |
| Termék vagy alkatrész típusa | vészleállító nyomógomb fej |
| Akkumulátor kapacitás | 0.5 AH -3.7 V, Li-SOCl2 (lítium-tionil klorid) |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | battery charging: 5 V DC |
| IP védettségi fok | IP54 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×