Schneider Lexium BCH2 szervomotor, közepes tehetetlenségű, 3000W, 180mm, 2000 rpm, Lexium 28 hajtáshoz BCH2MR3023CA6C
Bruttó 634 986 Ft
BCH2MR3023CA6C
Lexium BCH2 szervomotor, közepes tehetetlenségű, 3000W, 180mm, 2000 rpm, Lexium 28 hajtáshoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric BCH2MR3023CA6C egy közepes tehetetlenségű, 3000 W-os szervomotor, amely a Lexium BCH2 sorozat részeként kiváló teljesítményt biztosít automatizált gyártósorokban, robotizált rendszerekben és precíziós ipari alkalmazásokban. Az 180 mm-es peremmérettel és 2000 rpm névleges fordulatszámmal rendelkező motor Lexium 28 hajtásokkal kompatibilis. Közepes tehetetlensége biztosítja a stabil mozgásokat és a nagy pontosságot a pozicionálásban, miközben minimalizálja a rendszer rezgését. A működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete 0°C és +40°C között ajánlott.
| Állórész elektromos időállandó | 20.61 ms -20 °C |
| Villamos csatlakozás | AS-Interface csatlakozó MIL |
| Rögzítés | aszimmetrikus AM1-EC sín |
| Motorterek száma | 2 |
| Forgórész tehetetlenség | 53.56 kg.cm² |
| Maximális tengelyirányú erő Fa | 497 N |
| Tartó fék | nincs |
| Termék vagy alkatrész típusa | szervomotor |
| Tengelyhossz | 79 mm |
| Fázisok hálózatszáma | három fázis |
| Maximális áram Irms | 53.9 A esetén LXM26D -3 kW, 220 V |
| Hosszúság | 202 mm |
| Nettó súly | 18.5 kg |
| Méretezési referencia | BCH2 |
| Gallér központ átmérője | 114.3 mm |
| Billentyű szélesség | 10 mm |
| Tengelyátmérő | 35 mm |
| Szerelőlyukak átmérője | 13.5 mm |
| Tengelyvég | ékelt |
| Visszacsatolás típusa | 20 bits single turn absolute encoder |
| Állórész-ellenállás | 0.131 Ohm -20 °C |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 32 |
| Állandó statikus áram | 16.33 A |
| Névleges nyomaték | 14.32 N.m esetén LXM26D -19.8 A, 220 V, három fázis |
| Hálózati fázisok száma | 3 |
| Nyomatékállandó | 0.88 N.m/A -20 °C |
| Maximális állandó áram | 18.8 A |
| Szerelőlyukak körátmérője | 200 mm |
| Folyamatos teljesítmény | 3000 W |
| Maximális mechanikai sebesség | 3000 rpm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -20-40 °C |
| Forró mágnes hőmérséklet | 100 °C |
| 2. szaturációs együttható | -0.0078140960163432 |
| 3. szaturációs együttható | 1.58151428E-19 |
| 1. szaturációs együttható | -3.8243890773E-18 |
| Termékkompatibilitás | LXM26D szervomotor motor -3 kW, 220 V, három fázis |
| Maximális radiális erő Fr | 1200 N -2000 rpm |
| Vissza feszültség állandó | 53 V/krpm -20 °C |
| Gallér központ mélysége | 4 mm |
| Fékbehúzó teljesítmény | 49.6 W |
| Állórész-induktivitás | 2.7 mH -20 °C |
| Motor perem mérete | 180 mm |
| [Us] névleges tápfeszültség | 220 V |
| Névleges kimeneti teljesítmény | 3000 W esetén LXM26D -19.8 A, 220 V, három fázis |
| Csúcslassulási nyomaték | 42.97 N.m esetén LXM26D -19.8 A, 220 V, három fázis |
| Szerelőlyukak száma | 4 |
| Tengelyváll peremének távolsága | 4 mm |
| Hűtés típusa | semleges áramvezetés |
| Pontossági hiba [szögletes] | 0.044 ° |
| IP védettségi szint | IP51 IM V3 |
| Névleges sebesség | 2000 rpm esetén LXM26D -19.8 A, 220 V, három fázis |
| Együttható 2_0 | 0 N.m |
| Együttható 2_1 | 8.75000000000026E-06 N.m/rpm |
| Motorfeszültség-esési együttható | 1 |
| Rt mágnes hőmérséklet | 20 °C |
| Együttható 1_5 | -7.8919E-30 N.m/rpm5 |
| Együttható 1_6 | 3.2E-34 N.m/rpm6 |
| Együttható 1_3 | -2.965143E-22 N.m/rpm3 |
| Együttható 1_4 | 7.11E-26 N.m/rpm4 |
| Együttható 1_1 | -1.87500000003E-05 N.m/rpm |
| Készülék rövid neve | BCPM |
| Együttható 1_2 | 5.62440546E-19 N.m/rpm² |
| Folyamatos lassulási nyomaték | 14.32 N.m esetén LXM26D -19.8 A, 220 V, három fázis |
| Forró réz hőmérséklet | 135 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×