Schneider Lexium BCH2 szervomotor, kis tehetetlenségű, 200W, 60mm, 3000 rpm, Lexium 28 hajtáshoz BCH2LD0232CA5C
Bruttó 179 234 Ft
BCH2LD0232CA5C
Lexium BCH2 szervomotor, kis tehetetlenségű, 200W, 60mm, 3000 rpm, Lexium 28 hajtáshoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric BCH2LD0232CA5C egy kis tehetetlenségű, 200 W-os szervomotor, amely az Lexium BCH2 sorozathoz tartozik. A 60 mm-es peremmérettel és a 3000 rpm névleges fordulatszám révén ez a motor Lexium 28 hajtásokkal való együttműködésre lett tervezve, és optimális választás gyors válaszidőt igénylő precíziós mozgásvezérlési alkalmazásokhoz, például automatizált szerelősorokhoz, robotikai rendszerekhez és orvosi berendezésekhez. A kis tehetetlenség lehetővé teszi a gyors gyorsulási és lassulási mozgásokat, minimalizálva a rezgéseket és a mechanikai kopást. A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez -10°C és +40°C között ajánlott.
| Állórész elektromos időállandó | 1.84 ms -20 °C |
| Villamos csatlakozás | szabad vezeték |
| Rögzítés | aszimmetrikus AM1-EC sín |
| Motorterek száma | 1 |
| Forgórész tehetetlenség | 0.16 kg.cm² |
| Maximális tengelyirányú erő Fa | 70 N |
| Tartó fék | nincs |
| Termék vagy alkatrész típusa | szervomotor |
| Tengelyhossz | 30 mm |
| Fázisok hálózatszáma | egyfázisú |
| Maximális áram Irms | 4.31 A esetén LXM28... -0.2 kW, 220 V |
| Hosszúság | 104 mm |
| Nettó súly | 1.02 kg |
| Méretezési referencia | BCH2 |
| Gallér központ átmérője | 50 mm |
| Tengelyátmérő | 14 mm |
| Szerelőlyukak átmérője | 5.5 mm |
| Tengelyvég | simatengely |
| Visszacsatolás típusa | 20 bits single turn absolute encoder |
| Állórész-ellenállás | 12.2 Ohm -20 °C |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 32 |
| Állandó statikus áram | 1.11 A |
| Névleges nyomaték | 0.64 N.m esetén LXM28... -1.5 A, 220 V, egyfázisú |
| Hálózati fázisok száma | 1 |
| Nyomatékállandó | 0.58 N.m/A -20 °C |
| Maximális állandó áram | 1.3 A |
| Szerelőlyukak körátmérője | 70 mm |
| Folyamatos teljesítmény | 200 W |
| Maximális mechanikai sebesség | 5000 rpm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -20-40 °C |
| Forró mágnes hőmérséklet | 100 °C |
| 2. szaturációs együttható | -0.0078140960163432 |
| 3. szaturációs együttható | 1.58151428E-19 |
| 1. szaturációs együttható | -3.8243890773E-18 |
| Termékkompatibilitás | LXM28... szervomotor motor -0.2 kW, 220 V, egyfázisú |
| Maximális radiális erő Fr | 200 N -3000 rpm |
| Vissza feszültség állandó | 35 V/krpm -20 °C |
| Gallér központ mélysége | 5.5 mm |
| Fékbehúzó teljesítmény | 11.2 W |
| Állórész-induktivitás | 22.5 mH -20 °C |
| Motor perem mérete | 60 mm |
| [Us] névleges tápfeszültség | 220 V |
| Névleges kimeneti teljesítmény | 200 W esetén LXM28... -1.5 A, 220 V, egyfázisú |
| Csúcslassulási nyomaték | 1.92 N.m esetén LXM28... -1.5 A, 220 V, egyfázisú |
| Szerelőlyukak száma | 4 |
| Tengelyváll peremének távolsága | 5.5 mm |
| Hűtés típusa | semleges áramvezetés |
| Pontossági hiba [szögletes] | 0.044 ° |
| IP védettségi szint | IP51 IM V3 |
| Névleges sebesség | 3000 rpm esetén LXM28... -1.5 A, 220 V, egyfázisú |
| Együttható 2_0 | 0 N.m |
| Együttható 2_1 | 8.75000000000026E-06 N.m/rpm |
| Motorfeszültség-esési együttható | 1 |
| Rt mágnes hőmérséklet | 20 °C |
| Együttható 1_5 | -7.8919E-30 N.m/rpm5 |
| Együttható 1_6 | 3.2E-34 N.m/rpm6 |
| Együttható 1_3 | -2.965143E-22 N.m/rpm3 |
| Együttható 1_4 | 7.11E-26 N.m/rpm4 |
| Készülék rövid neve | BCPM |
| Együttható 1_1 | -1.87500000003E-05 N.m/rpm |
| Együttható 1_2 | 5.62440546E-19 N.m/rpm² |
| Folyamatos lassulási nyomaték | 0.64 N.m esetén LXM28... -1.5 A, 220 V, egyfázisú |
| Forró réz hőmérséklet | 135 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×