A Schneider Electric LA4DFB interfész erősítő modul egy 24 V DC bemeneti jellel vezérelt elektromechanikus relé, amelyet a TeSys Deca sorozatú kontaktorokhoz terveztek. Ez a modul lehetővé teszi a kis jelszintű vezérlőjelek kezelését és erősítését, biztosítva a megbízható működést és a terhelések védelmét. A telepítés egyszerű, közvetlenül a kontaktor tetejére szerelhető.
| Terméktanúsítványok | UL-Aex |
| Ue névleges üzemi feszültség | vezérlő áramkör: 24...250 V AC |
| Magasság | 12 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-55 °C |
| Termékválaszték | TeSys D mágneskapcsoló |
| Vezérlőkör feszültség korlátok | 17...30 V -20 °C DC |
| Ith konvencionális termikus szabad levegő áram | 8 A - <50 °C |
| Szabványok | IEC 60255-6 |
| Mikromegszakításokkal szembeni immunitás | 4 ms |
| Termék vagy alkatrész típusa | interfész takaró |
| Áramerősség garantált 0 állapot | <= 2 mA |
| Nettó súly | 0.05 kg |
| Feszültségállapot 0 garantálva | < 2.4 V |
| Áramfelvétel | 25 mA 20 °C |
| Csatlakozás típusa | vezérlő áramkör: szállítás csatlakozó nélkül 1 kábel 1-2.5 mm²rugalmas kábelvéggel |
| Termékcsalád | Thalassa |
| IP védettségi fok | IP2X megfelel MSZ EN 60529 |
| Szerelési mód | felülre szerelt |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-80 °C |
| Technológia típusa | elektromechanikus |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 250 V - esetén vezérlő áramkör megfelel IEC 60947-5-1/1991 |
| Környezeti levego homérséklete a készülék mellett | -25-70 °C |
| Elektromos élettartam | 10 Mciklus -240 V |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Kompatibilitási kód | LA4D |
| Védelem típusa | beépített varisztorral |
| Helyi jelzés | LED portonként |
| Termék kompatibilitása | LC1D09...D150 |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 24 V DC |
| Készülék rövid neve | LA4D |
| Hőveszteség | 0.6-0.6 W esetén vezérlő áramkör |
| Feszültségállapot 1 garantálva | 17 V |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×