Gewiss Kompakt áram-védőkapcs. - 230V ac - A oszt - 1P+N 6A 3kA 30mA karakterisztika: C - 2 modul - System white
Bruttó 58 468 Ft
GW20448
A System moduláris eszközök végtelen számú szerelvény-díszítőkeret kombináció létrehozását teszik lehetővé a terméksorozat termékei széles körének köszönhetően, amely képes kielégíteni az összes tervezési, funkcionális és telepítési követelményt. Színek és felületek: fényes fehér, ragyogó és sokoldalú. Ideális süllyesztett megoldásokhoz (téglalap vagy négyzet alakú szerelvénydobozokhoz), felületre szerelhető megoldásokhoz és speciális alkalmazásokhoz. A termékválaszték vezérlőgombokat, csatlakozó-aljzatokat, védőberendezéseket, jelzőberendezéseket, csatlakozóelemeket és vezérlőelemeket tartalmaz otthona felügyeletének, biztonságának és kényelmének biztosítása érdekében.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A System moduláris eszközök végtelen számú szerelvény-díszítőkeret kombináció létrehozását teszik lehetővé a terméksorozat termékei széles körének köszönhetően, amely képes kielégíteni az összes tervezési, funkcionális és telepítési követelményt. Színek és felületek: fényes fehér, ragyogó és sokoldalú.
Ideális süllyesztett megoldásokhoz (téglalap vagy négyzet alakú szerelvénydobozokhoz), felületre szerelhető megoldásokhoz és speciális alkalmazásokhoz.
A termékválaszték vezérlőgombokat, csatlakozó-aljzatokat, védőberendezéseket, jelzőberendezéseket, csatlakozóelemeket és vezérlőelemeket tartalmaz otthona felügyeletének, biztonságának és kényelmének biztosítása érdekében.
| [In] névleges áram | 6 A |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Süllyesztett szerelés | Igen |
| Beépítési mélység | 30 mm |
| Modulszélességek száma | 2 |
| Feszültség típusa | AC |
| Névleges feszültség | 230 V |
| Névleges szigetelési feszültség (Ui) | 230 V |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (tömör) | 0 mm² |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (sodrott) | 4 mm² |
| Egyidejűleg kapcsoló semleges vezető | Igen |
| Kioldási jelleggörbe | C |
| Pólusok száma (összesen) | 2 |
| Védett pólusok száma | 1 |
| Áramkorlátozási osztály | 3 |
| Szivárgóáram típusa | A |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Névleges hibaáram | 0.03 A |
| Reteszelő szerkezettel | Nem |
| Rezgésálló kivitel | Nem |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×