Gewiss Elosztószekrény téglafalakhoz - 24 modulos - Teli ajtóval ÉS fémkerettel - IP40
Speciális nemzeti szabványoknak megfelelő elosztószekrények és elosztótáblák sorozata: A 40CD francia szabványú elosztószekrények (IP30) sorozata tartalmazza a VDI Multimédia Elosztószekrényt (1-es, 2-es, 3-as besorolás). A 40CDK német szabványú vízmentes elosztószekrények IP65 védelemmel, a vezetékek gyors bekötését segítő kerettel rendelkező elosztószekrények, a 40CDe elosztószekrények IP40 védelemmel rendelkező lakossági alkalmazásra szánt elosztószekrények, amelyek alkalmasak a falak felületére szerelésre, és a téglafalakba vagy gipszkarton falakba süllyesztésre egyaránt. A választékot a spanyol szabványú 40CDe - IP40 védelemmel rendelkező elosztószekrények egészítik ki, amelyek füstszínű átlátszó ajtóval elérhetőek.
| Szerelési mód | Süllyesztett |
| Szín | Szürke |
| IP védettségi szint | IP30 |
| Magasság | 443 mm |
| Szélesség | 368 mm |
| Mélység | 93 mm |
| RAL-szám | 9003 |
| Beépítési mélység | 85 mm |
| Modulszélességek száma | 12 |
| Ház anyaga | Egyéb |
| Beépítési szélesség | 314 mm |
| Beépítési magasság | 414 mm |
| Halogénmentes (égésgátló) | false |
| Szerelőlappal | Nem |
| Fedél modell | Bevágással |
Legújabb termékeink