Gewiss Elosztószekr. ablakos panelekkel ÉS kihúzható kerettel- sorkapoccsal N (3X16)+(17X10) E (3X16)+(17X10) - (18X2) 36M IP65
A 40CD sorozatú vezérlőegységek, amelyek átlátszó vagy teli ajtós változatban és 8-72 modulos méretben kaphatóak, minden bútorzathoz esztétikusan illeszkednek. Az ajánlat tartalma: 40CDK vízmentes elosztószekrények - IP65 védettséggel rendelkező eltávolítható (24 M férőhelytől) keretekkel és bevezető panelekkel: tartozék kábelcsatornák, zárak, esztétikai burkolatok és teli panelek; 40CD vízmentes elosztószekrények - IP55 védelemmel, perforált furatokkal a falakon, minden moduláris sor esetén zárral szerelt ajtóval; 40CD elosztószekrények IP40 védelemmel, maximum 72 modul férőhely-kapacitással, füstszínű és teli ajtós változatokban; 40 CD elosztószekrények ajtó nélkül - IP40 védelemmel. Minden termék halogénmentes alapanyagokból készül.
| Szerelési mód | Felületre szerelt |
| Szín | Szürke |
| IP védettségi szint | IP65 |
| Magasság | 463 mm |
| Szélesség | 410 mm |
| Mélység | 140 mm |
| RAL-szám | 7035 |
| Modulszélességek száma | 18 |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Halogénmentes (égésgátló) | false |
| Szerelőlappal | Nem |
| Fedél modell | Bevágással |
Legújabb termékeink