Gewiss Cvx elosztótábla 160I - Süllyesztett - 600x1000x105 - 144(24x6) M- IP40 - Teli fémlemez ajtóval- két zárral -szürke RAL7035
Bruttó 324 006 Ft
GW47089
A CVX 160 I előre szerelt, süllyesztett elosztótáblák sorozata 160 A-ig terjedő változatokat tartalmaz, és lehetővé teszi a specifikus igényeknek megfelelő konfigurációk létrehozását, 96-144 modul férőhely kapacitással, három különböző, 600mm-től 1000-ig terjedő magassággal.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A CVX 160 I előre szerelt, süllyesztett elosztótáblák sorozata 160 A-ig terjedő változatokat tartalmaz, és lehetővé teszi a specifikus igényeknek megfelelő konfigurációk létrehozását, 96-144 modul férőhely kapacitással, három különböző, 600mm-től 1000-ig terjedő magassággal.
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 1000 mm |
| Mélység | 105 mm |
| Szín | Szürke |
| IP védettségi szint | IP40 |
| Anyag | Acél |
| Anyagminőség | Egyéb |
| Felületi kikészítés | Porlakk bevonat |
| RAL-szám | 7035 |
| Ütésállóság | IK10 |
| Szerelőlappal | Igen |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×