Gewiss Cvx 160E elosztószekrény - Falra szerelhető - 600x1200x180 - IP40 - Sima üvegajtóval - Kihúzható kerettel- szürke: RAL7035
Bruttó 264 311 Ft
GW47014E
A CVX 160 E felületre szerelhető elosztótáblák sorozata 160 A-ig terjedő változatokat tartalmaz, és lehetővé teszi a specifikus igényeknek megfelelő konfigurációk létrehozását, 72-192 modul férőhely kapacitással, a megfelelő 150 mm vagy 200 mm furat távolságú telepítőkészlet segítségével.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A CVX 160 E felületre szerelhető elosztótáblák sorozata 160 A-ig terjedő változatokat tartalmaz, és lehetővé teszi a specifikus igényeknek megfelelő konfigurációk létrehozását, 72-192 modul férőhely kapacitással, a megfelelő 150 mm vagy 200 mm furat távolságú telepítőkészlet segítségével.
| Szerelési mód | Felületre szerelt |
| Szín | Szürke |
| IP védettségi szint | IP40 |
| Magasság | 1300 mm |
| Szélesség | 700 mm |
| Mélység | 180 mm |
| RAL-szám | 7035 |
| Modulszélességek száma | 24 |
| Ház anyaga | Acél |
| Halogénmentes (égésgátló) | true |
| Szerelőlappal | Nem |
| Fedél modell | Bevágással |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×