Gewiss Acs 405X500X200 vezetékelt FŐ elosztószekr. mts 160A kompakt megszakítóval
Bruttó 1 607 451 Ft
GW68526
A68 ACS termékcsalád vezetékelt elosztótáblákból áll amelyek megfelelnek az EN61439-4 szabványnak és kielégítik mind a kis és nagy építkezések igényeit egyaránt.. Az elosztószekrények számos olyan konfigurációban elérhetőek, amelyek egymástól a csatlakozó-aljzatok száma és típusa alapján kerülhetnek megkülönböztetésre és amelyek kismegszakítóval vagy olvadóbiztosító betéttel védettek. Számos előre vezetékelt vagy üres változat elérhető amelyek az igényeknek megfelelően testre szabhatók és a ENERGY PRO szoftver használatával tanúsíthatók. A választékot hordozható fényvetők és világító jelzőkészülékek egészítik ki.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A68 ACS termékcsalád vezetékelt elosztótáblákból áll amelyek megfelelnek az EN61439-4 szabványnak és kielégítik mind a kis és nagy építkezések igényeit egyaránt.. Az elosztószekrények számos olyan konfigurációban elérhetőek, amelyek egymástól a csatlakozó-aljzatok száma és típusa alapján kerülhetnek megkülönböztetésre és amelyek kismegszakítóval vagy olvadóbiztosító betéttel védettek. Számos előre vezetékelt vagy üres változat elérhető amelyek az igényeknek megfelelően testre szabhatók és a ENERGY PRO szoftver használatával tanúsíthatók. A választékot hordozható fényvetők és világító jelzőkészülékek egészítik ki.
| [In] névleges áram | 160 A |
| IP védettségi szint | IP66 |
| Szélesség | 405 mm |
| Magasság | 500 mm |
| Mélység | 200 mm |
| Modell | Elosztó tok |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Szivárgóáram típusa | Egyéb |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×