Aluminium betétcső átmérő 8,5 mm TI áramváltóhoz
| Terméktanúsítványok | CE |
| ISO menet | M10 |
| Termékválaszték | PowerLogic EGX100 |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | csatlakozó tartozék |
| Kábel külső átmérő | 27 mm |
| Termék vagy alkatrész típusa | henger |
| Termék neve | CU |
| Anyag | alumínium |
| Termékcsalád | PowerLogic |
| Szélesség | 45 mm |
| Átmérő | külső: 26.8 mm |
| Készülék rövid neve | C nullavezető-340 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×